Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TeamSpeak Nedir?
#1
TeamSpeak Nedir?
Team Speak İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde online oyunlarında vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir çok oyunda bu özellik oyun içersinde standart olarak bulunmaktadır ancak gerek sunculara yüklenen ağırlık gereksede oyunlardaki güvenlik ağı nedeni ile bu özellikler bir çok oyundan kaldırılmıştır. Bu sebeble oyun içerisinde arkadaşlarınızla sesli olarak iletişime geçebilmek için TeamSpeak programı yardımımıza koşmaktadır.
Team Speak programı oyunumuzda bizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Partilerinizde,clanlarınızda arkadaşlarınızla sesli olarak daha hızlı bir iletişim kuracağınızdan oyun akışını hızlandırmış ve bu iletişim sayesinde ne yapılması gerektiğini daha hızlı bir şekilde sağlamış olursunuz.

TeamSpeak i nasıl temin edebilirim?
TeamSpeak programı ücretsiz bir yazılımdır ancak kullanılması için gereken sunucular ücretlidir fakat Şuan piyasada birçok ücretsiz server ipleri dolaşmaktadır fakat birçoğunda ses kesiklikler ve oyun ortasında serverın kapanması gibi durumlar sözkonusudur.Ayrıca server çok fazla yüklenildiğinde hiçbir işlem yapmamaktadır.Tam bu durumda SenOyna devreye girerek size özel bir Teamspeak 3 Serverı açarak.Sizin ve arkadaşlarınızın oyun içerisinde veya dışarısında rahat bir iletişim kurmanızı sağlamaktadır.


TeamSpeak3 İndirmek İçin Tıklayın
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ForumSpeak Kimdir ?

Mybb & Wordpress & Grafik Tasarım vb.

Mybb.biz